Tümünü Gör

Zeynep Tomurcuk Erzik
Türkiye’nin En Büyük A.Ş. Etkili yayın kuruluşlarından YKY olan, 1945 Yılında Doğan Kardeş dergisiyle Başlayan köklü Bir yayıncılık geleneğinin temsilcisidir. 2010 yılı sonu İtibariyle kitap Sayısını 3234’e çıkarmıştır.
Bab-ı Ali’de 48 yıllık onurlu bir yaşam Yar Yayınları, resmi olarak 1972'de kuruldu.
Şehit Yüzbaşı Ali Alkan’ın adını ve aziz hatırasını yaşatmak maksadıyla 2017 yılında kurulan Vakfımıza sürekli gelir getirecek faaliyetler kapsamında 2019 yılında kurulan iktisadi işletmemiz 2020 yılında yayın alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Yaz Yayınları 1979 yılında kuruldu.
O güzel kitapları okurken, yeni çıkanlara hevesle bakarken, sayfalar arasında kendimizden geçerken başladı maceramız.
Eylül 2007’den bu yana yayın hayatına devam eden Yazılama Yayınevi; siyasetten sanata, sanattan spora yaşamın içinden her türlü başlıkta eserler yayımladı.
1968 yılında kurulmuş olan Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), tam 50 yıl boyunca yapı dünyasına bilgi merkezi olarak hizmet vermiş; sektördeki üreticilerle, bu ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyanları bir araya getirecek platformlar oluşturmuş, sektöre özel eşsiz hizmetler üretmiştir.
Yılıdız Yayınları 1986 yılında kuruldu. 500’ün üzerinde kitap yayınladı.
Yordam Kitaplar 2006 yılında kuruldu. Esas olarak klasik ve modern marksist eserlerini yayınlıyor. Portföyünde ayrıca sosyalist gerçekçi edebiyat eserleri bulunmaktadır.