Tümünü Gör

1985’te kurulan İletişim, edebiyat ve edebiyat dışı alanlarında yayımladığı ve modern Türkiye’nin düşünsel birikimini yansıtan 3.000’e yakın eserle Türkiye yayıncılık piyasasında öncü bir konum kazanmıştır.
13 Kasım 1992de Mehmet Bağdatlıoğlunun girişimiyle İMAJ YAYINCILIK adı altında Yeni Acun Sokak (Cebeci) ta yanyana iki dükkandan oluşan küçük bir yerde kurulmuştur.
1984 Yılında kurulan İmge, 1987 yılı sonunda İmge Kitabevi Yayınları olarak kitap üretimine başladı.
1927 yılından beri faaliyette olan İnkılâp Kitabevi’nin kardeş kuruluşu olarak yabancı dil eğitiminde öğretmen ve öğrencilere 30 yılı aşkın süredir geniş çaplı kaynaklar sunmakta olan İnkaş; geniş saha ekibi ve deneyimli akademik ekibi ile Türkiye çapında eğitim sektörüne zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Cumhuriyet'in ilk yıllarından beri eğitim ve kültür dünyamıza katkılarıyla yön veren İnkılâp Kitabevi, 94 yıllık geçmişi ve 20.000'in üzerinde kitabıyla Türkiye'nin en köklü ve saygın yayınevi kimliğini kararlılıkla sürdürmektedir.
İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları 2000 yılında, bünyesinde yer aldığı İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin kurumsal ilkeleri doğrultusunda ülkemizin yayın hayatına yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuştur; önceliği, yerli akademisyen ve araştırmacıların özgün çalışmalarını okuyucu kitlesi ile buluşturarak ülkemizin bilimsel ve entelektüel birikimine katkıda bulunmaktır.
İyi Fikir Yayınları, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeyinde basılı ve interaktif yayınlar üretmektedir.