Tümünü Gör

Deomed Reklam ve Yayıncılık Ltd. Şti., kökeni 1994 yılına dayanan bir birikimle tıp ve sağlık alanında özelleşmiş nitelikli ürün ve hizmetler sunmaktadır.
DESTEK MEDYA GRUBU; Destek Yayınları, Beyaz Baykuş, Kara Karga Yayınları, Genç Destek Yayınları ve Destek Prodüksiyon olmak üzere yayın ve yapım dünyasının prestijli kurumlarından biridir.
Yayıncılık deneyimi 1973 yılında başlayan Yayınevimiz 1984 yılında Ankara' da küçük bir kitabevi olarak yayın sektörüne adım attı.
Dilko Eğitim Kurumları, Türk eğitim dünyasına 1977 yılında İstanbul Bakırköy’de açtığı Yabancı Dil Kursuyla katılmış ve bugün Türkiye genelinde 9 şubeye ulaşmıştır.
Dipnot Yayınları, yaşadığımız dünyada toplumsal süreçleri belirleyen eşitsizlikçi-tahakkümcü sistemlerle arasına eleştirel bir mesafe koymayı niyet edinmiş metinleri yayımlamanın yanı sıra, daha eşit, daha adil, daha özgür bir yarının bilgisini bugünden kurmak ve yaşamda karşılıklarını üretmek yolunda çaba harcayan yazar ve okurların buluştuğu bir yayın pratiği olmayı amaçlıyor.
Daha aydın bir gelecek için dünya sınıfı yayıncılık vizyonuyla yayın hayatına 1996'da başladı. P
D&R, ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy'de açtı. Nisan 2019 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 48 ilde 205 mağazasında D&R herkes için bir keşif dünyası sunuyor.
Domingo 2007 yılı sonunda iyi kitapları iyi çevirilerle yayımlamak niyetiyle kuruldu.
Dora Yayıncılık olarak bizler her düzeyde öğretim elemanı ve öğrenci ile yüz yüze iletişim sağlayarak, yüksek öğretimde ders kitabı basım sürecini iyileştirmeye, ülkemizdeki eksiğine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Yeni, farklı ve iyi tasarlanmış ders kitaplarının öğretim üyesinin bilgisayarından öğrencinin masasına ulaşmasında alınması gereken daha çok yolun olduğu açık bir gerçek.
Kitapçılıkta 43, yayıncılıkta 23 yılını geride bırakan Dost Kitabevi, Ankara ve Eskişehir’de yer alan 2 mağazasının yanı sıra, yayınevi ve dağıtım birimiyle hem kitap perakendeciliğinin hem de yayıncılık dünyasının temel taşlarından biri olmayı sürdürüyor.