Tümünü Gör

Marmara Çizgi 2002 yılında kurulan ve çizgi roman yayıncılığına odaklanmış bir yayınevidir. Spider-Man, X-Men, Guardians of the Galaxy, Thor, Captain America, Punisher, Yürüyen Ölüler, Saga ve Conan gibi Amerikan çizgi romanlarının yanı sıra Enki Bilal eserlerini ve Yalnız Kurt ve Yavrusu gibi klasik Mangaları Türkçeye kazandırmaktadır.
Marsık Yayıncılık, 2003 yılından bu yana ağırlıklı olarak çocuk yayıncılığı alanında faaliyet göstermektedir.
Mart Ajans Yayıncılık 1989 yılında kurulmuştur. Son 16 senedir Salih Memecan’ın Sizinkiler kitaplarının da yayıncılığını yapmaktadır.
Mavibulut Yayınları, çocuk yazarı Fatih Erdoğan tarafından 1980 yılında çocuklara nitelikli yayınlar sunma amacıyla kuruldu ve böylece Türkiye’de sadece çocuk kitapları yayımlamak üzere kurulan ilk yayınevi oldu.
Metis Yayınları 1982 yılında kuruldu. Üniversite yıllarında dönemin sosyal muhalefet hareketlerinin içinde yer almış Sol görüşlü 5-6 üniversiteli genç, kendi kişilikleri ile eğitimini aldıkları meslekleri arasında ilişki kuramayıp kültürel ve siyasi bir odak olarak Metis yayınevini kurdular.
Minval Yayınları, kolektif emeğin, kolektif aklın, kolektif bilincin oluşturduğu bir yayınevidir.
MatbaaCity, Türkiye’nin lider matbaa firmalarından bir tanesidir. 1996 yılından bu yana matbaa sektöründe hizmet veren firmamız, sektör içerisinde bulunduğu süre boyunca kazanmış olduğu tecrübeleri, günümüz teknolojisiyle bir araya getirerek müşterilerine kusursuz hizmet sağlamaktadır.
ATP markasıyla 1994 yılında çalışma defterleriyle (günümüzde ders kitaplarının yanında verilen çalışma kitabı) yayın hayatına adım attık. Sonraki yıllarda faaliyet alanımızı sadece çocuk edebiyatı üzerine şekillendirdik. 2005 yılında “Morışık Yayınları” markasıyla, okul öncesi eğitim kurumları için “çoklu zeka” eğitim seti hazırladık ve patentini aldık. Her yıl genişleyen ürün yelpazemizle farklı, güzel eserler sunmayı amaç edindik.
Morpa, 1980 yılında ansiklopedi, Türk ve dünya klasiklerinin yayımlanması ve pazarlanmasıyla sektöre adım attı.
Anlamak, değişmek ve değiştirmek için yola çıkan Mylos Yayın Grubu, 2015 yılında Özlem Özdemir ve Ufuk Kaan Altın tarafından kuruldu.