Tümünü Gör

Kabalcı 1984 yılında kuruldu. 1997 yılında adı Kabalcı Yayınevi Dağıtım olarak değişti.
Edebiyat, Mizah, Çocuk, Anı, Bilim, Ekonomi, Politika, Tarih, Araştırma, Deneme ve Şiir alanlarında yayıncılık yapan Kanes Yayınları 2009 yılında kurulmuştur.
2016 yılında kurulan Karanfil Akademi Yayıncılık kısa sürede hızla büyüyerek Ankara piyasasında ciddi yer edinmiştir
Kardeş Kitap 1990 yılında kuruldu. Kurulduğu zamandan itibaren genel olarak ELT pazarına yönelik çalıştı.
“Türk Devrimi'nin Yayınevi” olan Kaynak Yayınları, sadece geçmişi değil, aynı zamanda insanlığın geleceğini kucaklamayı hedefleyen bir yayın politikası izlemektedir.
Yayın hayatına Mart 2006’da başlayan Kelime Yayınları, sürekli büyüyen, genişleyen yelpazesiyle çocuk ve gençlik edebiyatı alanında bugüne dek 203 kitap yayımladı.
Geniş bir çizgide ”iyi kitaplar” yayımlamak hedefiyle 2017 yılında yola çıkan Kitap Kurdu Yayınları ilk kitaplarını 2018 yılı başında okurlarıyla buluşturdu…
Kitap Yayınevi Eylül 2002’de Çağatay Anadol, Füsun Kiper ve Lokman Şahin tarafından kuruldu. Popüler-akademik nitelikteki kitaplarını Tarih ve Coğrafya, İnsan ve Toplum, Doğa ve Bilim, Anı ve Yaşam, Sahaftan Seçmeler, Başvuru Kitaplığı adlı diziler altında yayınlıyor.
kitapevi.com Mayıs 2019'da MK Yayıncılık Yapımcılık İletişim Reklamcılık Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuştur.
itapsan kurucuları 1981 yılında Kayseri de açtıkları ilk işletmeleri Gelişim Kitabevi ile ticari yaşama başlamışlardır.
Adımız üstünde… KOMİK ŞEYLER… Bizim derdimiz, siz değerli okurların hoşça vakit geçirmesini sağlayacak eserleri bulmak ve okuyucusuyla buluşturmak.
Kronik Kitap olarak ülkemizin kültür yayıncılığına yepyeni bir soluk getirmek amacıyla 2016 sonbaharında yayın hayatına başladık.
Biz, çocukları bu macera dolu yolculuklarında içimizdeki çocuğun kulağı ile duyar, yüreği ile destekleriz. Bir yetişkine ihtiyaç duyduklarında ise ellerini tutacak bir el bulmak için kafalarını kaldırmaları yeterli olur.
Kuraldışı Yayıncılık, bireye “kaderini” nasıl değiştirebileceğini anlatan bireysel/kişisel gelişim çizgisindeki kitaplar
Kurmay Yayın Grubu, yayın hayatına 2002 yılında dil öğretmeyi hedefleyen kitaplar ile adım atmıştır.
KÜY (Koç Üniversitesi Yayınları), üniversitenin “mükemmellik merkezi” olma hedefinin barındırdığı öncülük arzusunu benimsiyor.