Tümünü Gör

NCP Yayıncılık Ltd Şti 2010 yılında kurulmuştur.
Nemesis Kitap, 2007 yılında çocuk kitapları hazırlayarak yayın hayatına başlamıştır.
Nesin Yayınevi Çocuk Kitaplığı, eğitim olanağından yoksun çocuklara bu fırsatı sunmak için Aziz Nesin tarafından kurulan Nesin Vakfı’yla aynı misyonu paylaşır
1982 yılında kurulan Net Turistik Yayınlar Net Holding in ilk grup şirketlerindendir.
Nisan Kitabevi , ağırlıklı olarak sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, ders kitapları, sözlükler, okuma kitapları alanında 2002 yılından beri siz değerli okurların hizmetindedir.
Nobel Tıp Kitabevleri tıbbi yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla 1974 yılında kurulmuştur.
Kolektif bir düşünsel mekan olarak tanımladığımız NotaBene Yayınları 2010 yılında kuruldu.
Başka türlü düşünemiyoruz. Edebiyat, hem geçmişin tadını, hem yaşadığımız ânın anlamını taşır. Hayatımızın ayrıntılarını tamamlar. Endişelerimizi, insanın varoluşunu anlatır.
NÜANS, 1991 yılından beriyabancı dil eğitim-öğretim materyalleri alanında etkin olarak hizmet veren tecrübeli bir yabancı dil kitapçısı, yayınevi ve dağıtımcısıdır.
Nurdan Yayınları yüzlerce çeşidi ile 30 yıldır eğitimin hizmetinde. Yayıncılıkta İlköğretim Sözlükleri, Dünya Klasikleri, 100 Temel Eser Nitelikte Hikayeler, Özgün Hikayeleri, Büyük Boy Resimli Masal Kitapları ve Boyama Kitapları ile kalitesini artırarak eğitime hizmeti sürdürüyor. Tüm Kırtasiye ve Seçkin Kitabevlerinde.