Tümünü Gör

Hızlı Adımlarla Kariyer Eğitimi (HAKE), Eğitim Danışmanı Uzman Türkolog Sayın Kezban KÜÇÜK’ün hızlı okuma alanındaki 16 yıllık akademik çalışmaları, kitapları ve programlarını referans almaktadır.
1985 yılında Gazeteci Seyfettin Batal tarafından kurulan HASAD YAYINCILIK; gıda, tarım ve hayvancılık konularında yayın yapan bir kuruluştur.
Hayalperest Yayınevi’nin, Plastik Sanatlardan, Resim, Heykel ve Sinema kitaplarına, Fotoğraf ve Moda kitaplarından Sanat Tarihi kitaplarına, yerli ve yabancı tüm sanat kitapları sizi bekliyor.
Hayykitap, yazı yolculuğuna “yeryüzünde anlaşılmayacak hiçbir şey yoktur” diye başlıyor…
Hız yayınları yıllarını öğrencilerin eğitimine adamış, yılların vermiş olduğu birikimle alanında uzmanlaşmış binlerce öğrenciyi sınavlara hazırlamış, Türkiye’nin önde gelen Uğur, Karekök, Sevinç, Netbil ve Biltest gibi yayınevlerinde binlerce soru hazırlamış fen bilimleri öğretmeni İbrahim Sakallıoğlu ve matematik öğretmeni Bülent Bahadır tarafından kurulmuştur.
TDK sözlüğünde ‘insancıl’ olarak ifade edilen bir yaklaşım olan hümanizm, insana değeri ve insan gelişimini her şeyin önünde tutan bir anlayışı ifade ediyor. Hümanist Kitap Yayıncılık, insan kaynakları, liderlik ve yönetim alanında faaliyet gösteren uzman yayınevi olma sıfatıyla, alanındaki en başarılı eserleri profesyonellerle buluşturmak üzere 2008 yılında yola çıktı. Bu anlayışla, Türkiye’deki profesyonel dünyaya insancıl, […]