Tümünü Gör

1997 yılında kurulan ve 2017 itibariyle 1.000\\ den fazla kitap yayımlamış olan İthaki Yayınları, Türkiye’nin en büyük on yayınevinden biri.
Palet Yayınları uluslararası ve ulusal bir yayınevidir. 2005 yılında yayın hayatına akademik kitaplar yayımlayarak başlayan ve hala aynı alanda yayım yapmaya devam eden Palet Yayınları, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı’nın ilan ettiği Uluslararası ve Ulusal Yayınevi kriterlerini taşımaktadır.
Palme Yayınevi, 1989 yılında kurulmuştur
Paloma Medya Hizmetleri 2011 yılında kuruldu.
Pan Kitap 1986 yılında öncelikle müzik kitapları yayımlamak amacıyla kuruldu. 1991 yılından bu yana müzik dışı konularda da yoğun faaliyetlerini sürdürmektedir.
1991 Ağustos’unda Beyoğlu’nda kapımızı açarken heyecanlı bir mecranın arifesindeydik:
Pankuş Yayınları bir İlkan Medya Reklam Anonim Şirketi kuruluşudur.
Papatya Bilim Yayınevi, genel olarak akademik bilimsel ve üniversite ders kitapları yayımlamaktadır.
1990 yılında tanınmış üç mizah yazarı (Gani Müjde, Can Barslan ve Metin Üstündağ) tarafından haftalık mizah dergisi “Deli”yi yayınlamak amacıyla kuruldu. Ekim 1991’den itibaren kitap yayıncılığına başladı. Bugüne dek, birçoğu tekrar baskılar yapan 400 çeşit kitap yayımladı.
Boş bir ofisin kiralanmasıyla atılan ilk adım. sonrasında alınan bir kaç sandalye, masa ve ilk yol arkadaşları...
Pearson, bünyesinde, dünyanın önde gelen eğitim markalarını bir araya getirerek her tür öğrenme şekli için başarısı kanıtlanmış, bütünsel eğitim çözümleri sağlayan; yasal, idari ve mali açıdan bağımsız, açık ve şeffaf bir eğitim şirketidir.
Çiğnenmesi ve sindirilmesi gereken kitapların adresi Pegasus Yayınları 1 Ocak 2006 yılında yayın hayatına başladı.
2005 yılından beri binlerce müşterimiz Pegem.Net güvencesiyle aradıkları yayınlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştılar. S
Pelikan Yayınevi, ağırlıklı olarak sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, ders kitapları, sözlükler, okuma kitapları alanında 1997 yılından beri yerli yazarlarımızın kitapları ve ayrıca yabancı yazarların çeviri kitapları yayınlarında Ankara’da üç, Eskişehir’de de bir şubesi ile siz değerli okurların hizmetindedir.
Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir.
Yayıncılığın sadece ticari çıkarları gözeten bir endüstri haline dönüştüğü günümüzde Pinhan, saf kâr amaçlı bir yayın politikası gütmekten bilhassa uzak durmuş ve emsallerinin zorlukla cesaret ettiği referans eser yayınlama hedefini benimsemiştir.
Poesis Kitap, Neo Yayın grubu markasıdır. Edebiyat, yeniliklerin kendisini büyüttüğü bir dünyadır. Yazarın okurla kurduğu diyalog metnin gücünü de belirliyor. Edebiyatın geniş evinde  sizi okurla en doğru şekilde buluşturmayı amaçlayan bir yayıneviyle çalışmak ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı yaşamak ve birlikte büyümek için Poesis Kitap ailesine yazar adaylarımızı bekliyoruz.
2000 yılında yayın hayatına başlayan yayınevimiz, sektördeki 37 yıllık deneyiminin sonucunda ortaya çıkmıştır.
Porte Müzik 2006 yılında Türkiye'de müzik eğitimi veren kuruluşların, eğitmenlerin ve müzisyenlerin kaynak kitap ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.
Pötikare Yayıncılık olarak çocuk kitaplarını kendimize uzmanlık alanı olarak belirlemiş bir yayıneviyiz.
Purnam Yayınları, İstanbul Yoga Merkezi'ne ait bir yayınevidir.
1995 yılında kurulan Pusula Yayıncılık, başta bilişim sektörü olmak üzere, profesyonellere, öğrencilere, çocuklara, beveynelere ve öğretmenlere yönelik yayınlar üretmektedir.