Tümünü Gör

Gazi Kitabevi 1984 yılında Ankara'da yayınevi olarak sektöre adım attı ve zaman içerisinde Ankara’nın bilinen köklü yayınevlerinden birisi hâline geldi.
Gerekli Şeyler, 1996 yılında Türkiye'nin ilk ve tek çizgi roman dükkanı olarak faaliyete geçmiştir. Günümüzde "entertainment" olarak da bilinen sektörün Türkiye'deki ilk temsilcisidir.
2004 yılında La Sultane Mahperi isimli romanla edebiyat dünyasına giren GiTa Yayınları, aynı romanı 2005 yılında Mahperi Hatun adıyla Türk okurlarla buluşturdu.
Giza Yayıncılık 1997 yılında istanbul’da kurulmuştur. 2008 yılından bu yana yayıncılık faaliyeti yürütmektedir.
GNR Kitap, yayıncılık hayatına, öğretimsel açıdan akademik destekli “Interaktif Eğitim CD’li Tatil Kitapları”yla başlamıştır.
50 yıllık tıbbi yayıncılık tecrübesi… 15 yıllık e-ticaret tecrübesi… Türkiye’nin tüm tıp kitaplarını birarada sunan tek web adresi…ve günlük 2000 ziyaretle Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen tıp kitapları sitesi 50 yıldan beri tıp dünyasına katkılarıyla tanınan sağlık alanındaki tüm klinisyen, öğrenci ve yardımcı sağlık personeline profesyonel olarak hizmet veren, Güneş Tıp Kitabevleri kataloğunda yer alan […]
Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının öncü yayınevi Günışığı Kitaplığı, Eylül 1996’dan bu yana her yaştan okur için nitelikli edebiyat örneklerini yayımlıyor.